Piëzo en mboRijnland starten met de nieuwe opleiding Assistent Business Services

31 aug , 22:39 Nieuws
Met de nieuwe opleiding Assistent Business Services leer je hoe je ondersteunend kunt werken binnen een organisatie - fotograaf Leon Koppenol
Leon Koppenol

Ben jij op zoek naar een opleiding op mbo2-niveau waarmee je écht iets kunt betekenen in een bedrijf? Stichting Piëzo en mboRijnland starten vanaf november 2025 samen met de praktijkgerichte opleiding Assistent Business Services. Dit betreft een geheel nieuwe BBL-opleiding in Zoetermeer.

Deze opleiding is perfect voor mensen die willen leren hoe ze ondersteunend kunnen werken binnen een organisatie. Denk aan administratieve, logistieke of facilitaire taken, collega’s helpen of bezoekers ontvangen. Je leert dit allemaal in een kleinschalige en persoonlijke leeromgeving, met veel aandacht voor jouw ontwikkeling.

Voor wie?

De opleiding is speciaal bedoeld voor mensen met een vooropleiding op mbo1-niveau of een basisberoepsgerichte leerweg. Voldoe je daar (nog) niet aan? Geen zorgen. Je kunt deelnemen aan een toelatingstoets van mboRijnland.

Praktisch en goed te combineren met een gezin

De opleiding duurt twee jaar. Je loopt 18 uur per week stage en volgt 1 dag per week les. De lestijden zijn afgestemd op schooltijden van kinderen.

Meer weten of aanmelden?

Neem contact op met de projectleider opleidingen van Stichting Piëzo, Gioia Conte via [email protected] of 06-31687716.Pak deze kans en geef jouw toekomst een nieuwe impuls.