SV Oosterheem heeft afgelopen zaterdag een prijs van €1000,- in ontvangst mogen nemen welke de club gewonnen heeft met contactloos betalen. De prijs werd afgelopen zaterdag op het complex van SV Oosterheem in Zoetermeer overhandigt door Marit Harte van Glow en Arnaud van Tol van ING aan voorzitter Jules Lieveld (zie foto).
De prijs van €1000,- wordt maandelijks ter beschikking gesteld door het unieke samenwerkingsverband tussen de ING bank en Le Credit Sportif (LCS), leverancier van het schitterende kassasysteem, en kan gewonnen worden door de voetbalvereniging met de meeste contactloze transacties per maand.
Voor SV Oosterheem is het de 2e keer in 2 seizoenen tijd dat het de prijs wint. Voorzitter Lieveld is met de gewonnen prijs zeer in zijn sas: “Dit is natuurlijk een zeer welkome prijs, zeker ook met een schuin oog op de nieuwe kantine, die we op korte termijn willen realiseren. In onze kantine stimuleren we het betalen per pin, dan wel het contactloos betalen. Buiten dat het voor onze vereniging heel erg handig is, omdat we minder contant geld in de kassa hebben is het ook voor onze leden en klanten veiliger en makkelijker. Contactloze transacties verlopen sneller en zorgen voor kortere wachttijden. Het is natuurlijk fantastisch dat wat we als club zoveel mogelijk proberen te stimuleren, contactloos betalen of pinnen, er met deze fantastische prijs uitkomt”, aldus een goed gemutste voorzitter.
Wilt u als club ook meer informatie over wat contactloos betalen voor uw club kan betekenen?
Kijk dan snel op ING - Contactloos betalen: https://www.ing.nl/zakelijk/betalen/pin-pakket-compleet.html
of Le Credit Sportif (LCS) - Sportkantines profiteren van snelle betaalmethode http://www.lecreditsportif.nl/artikelen/sportkantines-profiteren-van-snelle-betaalmethode . De voordelen en resultaten zijn verbluffend.