Verkeerscontroles leiden tot meerdere overtredingen en aanhoudingen

16 aug , 15:41 Politie
politie
Politie Basisteam Zoetermeer

Vanmorgen hebben agenten van basisteam Zoetermeer zich gericht op de handhaving van de verkeersveiligheid in het werkgebied.

Op de Oostweg werd met behulp van een lasergun gecontroleerd op snelheid. Daarbij zijn vijf bestuurders geverbaliseerd vanwege een forse overschrijding van de maximumsnelheid.

Op de Leidschendamseweg probeerde een bestuurder zich aan een controle te onttrekken door via de middenberm te keren. Hij kon worden staande gehouden en bleek onder invloed van zowel alcohol als drugs. Zijn rijbewijs werd ingevorderd.

Op de Rijksweg A12 hadden agenten speciale aandacht voor een bekende verkeersveelpleger. De man staat bekend als drugsgebruiker en rijdt structureel zonder rijbewijs. Hij bleek dit keer onder invloed van alcohol. Hij werd aangehouden en de auto waarin hij reed is in beslag genomen.

De politie voert regelmatig verkeerscontroles uit waarbij speciale aandacht uitgaat naar notoire overtreders. Er worden verschillende methodes ingezet om de pakkans van deze verkeersveelplegers te vergroten