Tijdens Halloween zijn er talloze activiteiten in Zoetermeer.
Op vrijdag 25 oktober verandert het Stadshart in een spannend spektakel: The Halloween walk. Verken de acht angstaanjagende scarezones, waar achter elkehoek een nieuwe nachtmerrie schuilt. Verzamel al je moed… Halloweenstad Zoetermeer wacht op je!
Ga mee op een uniek en griezelig avontuur in het Zoetermeerse Buytenpark. Halloween in het Buytenpark is een theatrale wandeling door het duistere park. Met een gids loop je in anderhalf uur langs de verschillende scènes en maak je zo het doodenge verhaal van de Cowboys from Hell mee. Alleen voor bezoekers met stalen zenuwen!
Kids opgelet! In het Stadshart en in de Dorpsstraat kan je meedoen aan Trick or Treat! Kom jij in je engste (of mooiste!) verkleedkleren snoepjes verzamelen?
Bereid je voor op een spookachtig spektakel! Het evenemententerrein van Silverdome verandert van zaterdag 19 oktober tot zondag 27 oktober in een angstaanjagende Halloween kermis! De attracties staan niet alleen garant voor sensatie en plezier, maar ook voor kippenvel en huiveringwekkende verrassingen. Met een mix van traditionele kermisattracties en griezelige activiteiten is er voor ieder wat wils – van jong tot oud!
Op vrijdagavond 1 november en zaterdagavond 2 november is het Halloween op Speelboerderij Het Buitenbeest! Er is van alles te doen en beleven. Durf jij het spookhuis in en door het griezelpad te lopen? Bezoek het monstercircus en waag jezelf tussen echte spinnen en slangen, hol je eigen pompoen uit, speel spelletjes op de griezelkermis en griezel mee bij spannende acts zoals het laboratorium van Dr. Frankenstein.
Meer weten? Klink op deze link.