Hoera, Zomervakantie! Tijd voor ontspanning en leuke dingen doen. Wil je lekker creatief aan de slag? Kom dan bij de wijktuin Rokkeveen een mooi bloempotje schilderen op woensdagmiddag 19 juli van 14.00-15.30 uur. Je vindt ons op Spectrumsingel 50. (Naast de egelopvang) aan de rand van het burgemeester Hoekstrapark.
Bij het bloempotje schilderen kan je je fantasie de vrije loop laten gaan. De geschilderde bloempotten vrolijken elke terras op, en met een mooi plantje erin help je ook nog eens de bijen en insecten in de tuin. Leuk om cadeau te geven, en nog leuker om zelf te houden.
De bijdrage is €2,- per potje. Op vertoon van je Zoetermeerpas is het eerste potje gratis.
De workshop is doorlopend, dus schuif lekker aan. We hebben plek voor 30 kinderen, dus kom op tijd. Want op= op. Slecht weer: check op de Facebook van Wijktuin Rokkeveen of de workshop door gaat.
- Wanneer: Woensdag 19 juli tussen 14:00 en 15:30 uur.
- Waar: Wijktuin Rokkeveen. Spectrumsingel 50. (Naast de egelopvang)
- Kosten: 2 euro per potje.
- Zoetermeerpashouders: eerste potje gratis.
- Aanmelden: Aanmelden is niet nodig, er is plek voor 30 kinderen, dus kom op tijd!