Piëzo TalentenAcademie start na de voorjaarsvakantie met de sectoren horeca en sport

16 feb 2024, 15:34Overig nieuws
de piezo talentenacademie gaat in palenstein aan de slag met beroepen in de horeca foto stichting piezo
Stichting Piëzo
Weet jij al wat je later wil worden en welke talenten je daarvoor nodig hebt? Doe mee met de Piëzo TalentenAcademie en ontdek het.
Na de voorjaarsvakantie starten we met nieuwe lessen en nieuwe beroepen. In Palenstein leren we alles over beroepen in de horeca en in Oosterheem en Buytenwegh leren we alles over beroepen die te maken hebben met sport. Dus wil je later kok worden en een eigen restaurant beginnen of juist sporten en een eigen sportschool starten? Geef je dan op.
De PiëzoTalentenAcademie is voor alle kinderen in Zoetermeer tussen 9 en 14 jaar. Kinderen maken op een leuke en praktische manier kennis met beroepen door middel van werkbezoeken en gastdocenten. Kinderen ontdekken welke talenten zij zelf hebben en wat zij daar later allemaal mee kunnen doen of worden.
de piezo talentenacademie gaat in palenstein aan de slag met beroepen in de horeca foto stichting piezo
Kijk voor de locaties van de Piëzo TalentenAcademie en om je aan te melden op https://stichtingpiezo.nl/projecten/piezo-talentenacademie/ . Neem voor meer informatie contact op met [email protected] . Deelname is gratis.
loading

Loading articles...

Loading