Nieuwe vrijwilligers van de VoorleesExpress volgden in de bibliotheek een inspirerende training "Interactief voorlezen". Tijdens deze bijeenkomst kregen de deelnemers eerst een presentatie met tips en handvatten om (voor)lezen voor kinderen nog leuker en leerzamer te maken. Aansluitend werd er geoefend in een interactief gedeelte, waarin de voorlezers zelf aan de slag gingen.
De training werd positief ontvangen en zorgde voor veel enthousiasme bij de nieuwe vrijwilligers. “Het is mooi om te zien hoe betrokken onze voorlezers zijn. Met hun inzet maken zij echt het verschil voor kinderen en gezinnen in Zoetermeer,” aldus de coördinator van de VoorleesExpress.
De VoorleesExpress helpt kinderen met een taalachterstand door samen met hun ouders het (voor)leesplezier te vergroten. Vrijwillige voorlezers komen wekelijks bij gezinnen thuis om samen boeken te ontdekken, verhalen te beleven en taalvaardigheid te stimuleren.
Lijkt het je leuk om zelf voorlezer te worden en deze training te volgen? Neem dan contact op met de VoorleesExpress Zoetermeer via [email protected]