De lente komt er weer aan. Dit seizoen begint u natuurlijk het liefst met een schone auto. Daarom organiseert World Servants Zoetermeer op zaterdag 23 maart een autowasdag. U kunt uw auto tussen 10.00 en 16.00 uur laten wassen voor maar vijf euro.
De autowasdag vindt plaats op het parkeerterrein naast PWG de Regenboog (Nathaliegang 263). De jongeren van World Servants Zoetermeer reizen deze zomer af naar verschillende Afrikaanse landen om daar, samen met de lokale bevolking, klaslokalen te bouwen. Met de komst van nieuwe en extra klaslokalen kunnen meer kinderen goed onderwijs volgen.
Door het werk van World Servants Zoetermeer te ondersteunen, helpt ook u mee aan een betere toekomst voor deze kinderen. De opbrengst van deze autowasdag komt volledig ten goede aan de scholenbouw in Afrika. Komt u ook?