
Netwerk Zoetermeer is eind 2020 gestart met de Voedselbankactie Zoetermeer. Het doel is om zo veel mogelijk geld op te halen voor een extra feestelijk boodschappenpakket voor Pasen voor gezinnen die afhankelijk zijn van de Voedselbank Zoetermeer.
Sinds 2012 organiseert de businessclub van Netwerk Zoetermeer (voorheen Floravontuur Businessclub) samen met het bedrijfsleven deze actie; dit jaar in een intensieve samenwerking met PLUS Verheul, Loyals, Mediageniek, Golden Tulip Hotel Zoetermeer en Remto Automaterialen. Meer dan 300 gezinnen in Zoetermeer zijn momenteel, tijdelijk of structureel, aangesloten bij de voedselbank.
Tijdens de campagne is kennis gemaakt met de vrijwilligers die betrokken zijn bij de Voedselbank Zoetermeer (onder andere uitdeelpunt Oosterkerk) en met enkele Zoetermeerse bedrijven die producten en/of diensten beschikbaar stellen aan de Voedselbank, zoals Misi Fulfilment en Van Dorp Installatietechniek. Ook heeft het gezin Van Gaal, dat gebruik maakt van de voedselbank, in een video uitgelegd waarom het werk van de Voedselbank zo enorm belangrijk is.
Bekijk alle video’s op de website: www.voedselbankactie.nl .
Een deel van het streefbedrag van € 10.000 is inmiddels gedoneerd. Hier zijn ze uiteraard heel blij mee. Maar … ze zijn er nog niet! Help jij mee om het paasboodschappenpakket te kunnen vullen met wat extra luxe producten voor de Paasdagen? Doneren kan al vanaf € 10,-.
Wil jij ook meehelpen met deze mooie actie? Ga dan naar www.voedselbankactie.nl
en doneer een pakket. Of doneer via de onderstaande QR-code.