Maandag 30 maart is formeel de laatste werkdag van burgemeester Aptroot. Een burgemeester die zich gedurende zijn ambtsperiode vol bevlogenheid voor vele zaken heeft ingezet en daarbij vooral voor zijn eigen portefeuille, de openbare orde en veiligheid in Zoetermeer.
Op laagdrempelige en betrokken wijze heeft hij de samenwerking met de politie opgezocht. De politie is hem daar dankbaar voor, zo schrijven zij op hun Facebook-pagina.
Voordat de Corona-crisis ook in Nederland serieuze vormen ging aannemen heeft de politie aan de burgemeester een aantal vragen gesteld. Ze nemen met deze video een voorproefje op het echte afscheid dat zij later dit jaar nog met hem zullen inplannen. De politie zal burgemeester Aptroot missen.