Op 27 januari wordt om 12.00 uur de nieuwe expositie IJs, taart en gebak geopend bij CKC & partners. Er wordt gesnoept, gedanst en de muzikale omlijsting wordt verzorgd door Blue Lavender.
Heerlijke creaties
De expositie ‘IJs, taart en gebak’ zal je doen smullen met de verschillende vormen, smaken en kleuren. In schilderingen, glaswerk, textiel en keramiek zien we heerlijke creaties terug. Door het hele CKC-gebouw vind je feestelijke taarten, afgewerkt met verrukkelijke mousse, ijs met romige vanillevulling en verse Petit fours met chocolade. Kortom, eetkunsten om je vingers bij af te likken! Voor kinderen is er een leuke kunstjacht door het gebouw beschikbaar. De expositie is vanaf de opening gratis te bezoeken t/m 22 maart 2019 bij CKC & partners aan de Leidsewallen 80.
Het verhaal achter de kunstwerken
Op vrijdag 1 februari om 10.30 uur en dinsdag 12 februari om 14.00 uur geven de kunstenaars rondleidingen en ontdek je het verhaal achter de kunstwerken. Net als de expositie zijn ook de rondleidingen gratis. Wel horen we graag als je komt via
[email protected].