Samen over boeken praten is leuk én verrijkend. Je bekijkt een boek met andere ogen en ontdekt nieuwe dingen. Bovendien ontmoet je leuke mensen.
Leesclub N1 in Zoetermeer verwelkomt graag nieuwe leden. De groep heeft een brede belangstelling en leest (klassieke) literatuur maar ook geschiedenis. Men komt eens in de 6 weken op vrijdagmiddag bij elkaar, roulerend bij de leden thuis. Een andere dag is bespreekbaar.
Komende maanden worden o.a. gelezen Aleksandra van Lisa Weeda, Mystiek Lichaam van Frans Kellendonk en Erasmus. Dwarsdenker van Sandra Langereis.De boeken worden besproken aan de hand van leeswijzers met discussievragen.
Is uw belangstelling gewekt? Vul het contactformulier in op de Senia website
www.senia.nl/pages/Senia/Werkwijze_Aanmelden/Aanmelden. Daar vindt u ook meer informatie over de werkwijze, bestaande leesclubs en de door deskundigen opgestelde boekenlijsten.